Witaj w domu

Witaj w domu

Dom to najważniejsza przestrzeń w życiu. To w nim toczy się życie rodzinne i tworzą się wyjątkowe chwile. Dlatego każdy  skrawek w domu podlega szczególnej opiece i trosce. Począwszy od koloru zastawy kuchennej, na takich elementach jak stopnie schodowe, kończąc. Tutaj musi być wszystko perfekcyjnie zaplanowane.

Ekskluzywne obrusy na co dzień i od święta

Obrus jest bardzo specyficznym elementem wystroju. Pełni jednocześnie wiele funkcji. Po pierwsze obrus pełni funkcję ozdobną i niejako zaprasza do stołu. Po drugie, należy zwrócić uwagę na aspekt estetyczny i ochronny obrusów. Z jednej strony od razu rzuca się w oczy, a z drugiej zaś jest całkowicie niewidoczny. To właśnie obrusy chronią stoły przed zniszczeniem, a w przypadku zabrudzenia, łatwo je wyczyścić. Ekskluzywne obrusy powstały z dbałością o każdy detal. Wykonane z lnu czy bawełny, dodatkowo zdobione koronką lub haftem sprawią, że przystrojony nimi stół będzie prezentował się niezwykle elegancko. Każdego dnia i od święta. To również doskonały pomysł na prezent.

Krzesła tapicerowane. Porządnie, wygodnie i tanio

Krzesła tapicerowane towarzyszą nam od wieków. Niegdyś dostępne tylko dla wybranych, dziś znajdują się w każdym niemal domu. To nie tylko przepastne i bogato zdobione przedmioty, ale również minimalistyczne, nowocześnie zaprojektowane fotele, które dopasujemy do każdego pomieszczenia. Dziesiątki wzorów i tyle samo wariantów kolorystycznych oraz bogaty wybór materiałów sprawiają, że z łatwością znajdziemy nawet najbardziej wyszukany model. A co najważniejsze, fotele nie muszą być drogie. To doskonały sposób na umeblowanie domu w oryginalnym stylu, za dużo mniej niż mogłoby się wydawać.

Stopnie schodowe drewniane, czyli klasycznie i nowocześnie

Projektując dom marzymy o tym, aby był on wyjątkowy, przytulny i naturalny. Dlatego stopnie schodowe drewniane są obowiązkowym elementem w nowoczesnym domu. Zasadniczo sprawa jest prosta, a naszym jedynym zadaniem jest wybór pożądanego materiału, odcienia i struktury. A trzeba przyznać, że jest z czego wybierać. Do dyspozycji mamy schody z drewna sosnowego, bukowego, jesionowego czy dębowego. Do fachowca należy wycena, odpowiednie przygotowanie i montaż wymarzonych schodów. Projektując wnętrze nie musimy trzymać się standardowych rozwiązań. Jeśli mamy konkretny, jedyny w swoim rodzaju pomysł, fachowcy zrobią wszystko, aby go zrealizować, tak aby końcowy efekt zachwycał. Musicie przyznać, że pokonywanie takich schodów to czysta przyjemność.