Czego nie powinno zabraknąć w damskiej torebce?

Czego nie powinno zabraknąć w damskiej torebce?

Damska torebka to atrybut każdej kobiety bez względu na wiek czy jej upodobania modowe. Poniżej prezentujemy garść wskazówek, które powinny ułatwić Ci dobór akcesoriów, które zawsze warto mieć pod ręką! O czym konkretnie mowa? Sprawdź sama!

Żel do dezynfekcji to must-have!

Regularne mycie rąk i systematyczna dezynfekcja powierzchni telefonów powinna być jednym z Twoich przyzwyczajeń. Jak sprawić, aby te czynności niejako weszły Ci w krew? Warto mieć zawsze pod ręką odpowiednie akcesoria, które ułatwią Ci realizację tego zamierzenia! Wystarczy, że w Twojej torebce znajdzie się miejsce na żel do dezynfekcji. Dzięki niemu będziesz mogła w dowolnym momencie pozbyć się zanieczyszczeń. Tym samym zadbasz też o swoje drodze i unikniesz niektórych chorób.

Pamiętaj też o kobiecych akcesoriach higienicznych takich jak np. podpaski

Niezależnie od tego, czy miewasz regularne miesiączki czy może Twój cykl nie działa zgodnie z prowadzonym kalendarzykiem - zawsze warto mieć w zanadrzu kilka podpasek czy tamponów. Dzięki temu unikniesz zaskoczenia i kto wie, może też będziesz w stanie uratować koleżankę, którą zaskoczył przedwczesny okres? Wspomniane podpaski czy tampony lub cienkie wkładki nie zajmują wiele miejsca, są lekkie, a mogą naprawdę pomóc w opresji!

Krem do rąk to Twój codzienny sprzymierzeniec

Jeżeli chcesz zadbać o to, aby Twoje dłonie były gładkie i zachowały młody wygląd przez długi czas - pamiętaj o regularnym nawilżaniu, nawet kilka razy dziennie! Jeżeli borykasz się z suchością dłoni w okresie jesienno-zimowym - sięgaj po treściwe konsystencje, które będzie działać niczym otulający kompres. Małe opakowanie takiego kremu nie będzie zajmować dużo miejsca, a może być naprawdę przydatne! Jeżeli preferujesz nieduże torebki - w wielu drogeriach bez problemu znajdziesz miniaturowe wersje takich kremów, które zmieszczą się nawet w najmniejszej kosmetyczce!

Miej pod ręką ulubione perfumy

Spędzasz długie godziny poza domem i zależy Ci na tym, aby mieć zawsze w zanadrzu dostęp do ukochanego zapachu, który koresponduje z Twoim charakterem i gustem? Jeżeli owszem - masz do wyboru dwie opcje. Sięgnij albo po flakon w małej pojemności, albo korzystaj z podręcznego atomizera, dzięki któremu będziesz mieć swój ulubiony zapach zawsze pod ręką, bez obaw o przeciążenie kręgosłupa!

Czy uważasz powyższe sugestie za przydatne? Od czego zaczniesz kompletować wyposażenie swojej torebki? Zrób przegląd swojej kosmetyczki i zweryfikuj, co powinno się w niej znaleźć.